Data Start
13-Nov-2008
Permanent
Salariu
[n/a]

CERINTE:

- Absolvent(a) ASE (Contabilitate-Finante);
- Persoana serioasa, bine organizata, responsabila;
- Capacitate de lucru in echipa, de comunicare si relationare foarte buna;
- Cunoscator(e) nivel avansat al Win XP, Ms Office, operare diverse programe de contabilitate;
- Gandire analitica;
- Coerenta si claritate in exprimare;
- Cunostinte solide de contabilitate, gestiune si legislatie finaciar-contabila;
- Cunostinte limba engleza (cunoasterea limbii germane constituie avantaj).

* RUGAM SA APLICE DOAR PERSOANELE POTRIVITE CU JOB-UL OFERTAT, CALITATILE CERUTE SI LOCATIA MENTIONATA !!!

RESPONSABILITATI:

Descriere job / Responsabilitati:
- Înregistrează extrase şi operaţii bancare;
- Urmăreşte şi înregistrează creditele bancare;
- Răspunde de corectitudinea înregistrărilor din extrasele de cont de la bănci;
- Răspunde de înregistrarea zilnică a operaţiilor efectuate prin bănci
- Urmarirea derularii contractelor de factoring;
- Urmarirea derularii contractului de credit de investitii;
- Urmarirea derularii liniei de credit de la BRD;
- Urmarirea bugetului de venituri si cheltuieli;
- Asigură evidenţa cecurilor în curs de decontare;
- Verifică şi răspunde de concordanţa dintre contabilitatea analitică şi cea sintetică
- Sarcini aferente postului de economist.

BENEFICII:

Pachet salarial corelat cu performanta si productivitatea fiecarei persoane.

Website
0747.779.191

Telefon
 021.344.14.89
Adresa
Str. Chiciurei nr. 47 Bucuresti, sector 3,