Economist - Analist Financiar

IMSAT SA

Data Start
23-Oct-2008
Permanent
Salariu
[n/a]

CERINTE:

Experienta profesionala: 2 ani in domeniu
Facultate cu profil finante-contabilitate
Limbi straine: Limba engleza-minim nivel mediu
Cunostinte PC: Microsoft Office
Persoana organizata, responsabila, cu atentie distributiva si rezistenta la efort;
Abilitati deosebite de comunicare, corectitudine, meticulozitate.

RESPONSABILITATI:

-Intocmire raportari manageriale pe baza balantei
-Intocmire si analiza buget
-Intocmirea raportelor finanaciare: structura venituri/chetuieli;
-Raport CPP; analiza pe tipuri de activitati ale companiei;
-Intocmirea raporatarilor catre banca (situatii incasari lei si valuta; cashflow)
-Verificarea inregistrarii corecte a cheltuielilor pe proiecte si realocarea cheltuielilor incorect repartizate.

Bucuresti, Bd. Iuliu Maniu nr. 7, Corp B, etaj 3, sector 6, cod 061072,