Infirmier in Anglia

Dajobs

Locatie
STRAINATATE
Data Start
17-Jul-2014
Permanent
Salariu
972

Responsabilitati:
• se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat,
• asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia,
• acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere)
• mobilizarea si transportul,
• supravegherea starii de sanatate,
• respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale,
• acordarea primului ajutor,
• gestionarea resurselor alocate,
• asigurarea conditiilor igienico-sanitare,
• completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

 Cerinte

cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu, atat vorbit cat si citit/scris
Varsta acceptata: 18-50 de ani

Beneficii:
salariu aproximativ: 972 – 1.728 lire sterline pe luna
toti candidatii vor avea parte de un scurt stagiu de pregatire de aproximativ 3 zile
candidatii selectati vor incheia foarte repede contractul comercial
Recrutarea se desfasoara pe tot parcursul anului, fara intreruperi.

Website
www.dajobs.ro