colaborator

e4house.ro

Alba Iulia, Alexandria, Arad, Bacau, Baia Mare, Bistrita, Botosani, Braila, Brasov, BUCURESTI, Buftea, Buzau, Calarasi, Campina, Caracal, Caransebes, Cernavoda, Cluj, Constanta, Covasna, Craiova, Curtea de Arges, Deva, Drobeta Turnu-Severin, Fagaras, Falticeni, Fetesti, Focsani, Galati, Giurgiu, Hunedoara, Iasi, Ilfov, Lugoj, Mangalia, Medgidia, Miercurea Ciuc, Mioveni, Navodari, Odorheiu Secuiesc, Oradea, Otopeni, Pascani, Petrosani, Piatra Neamt, Pitesti, Ploiesti, Ramnicu Valcea, Resita, Roman, Satu Mare, Sfantu Gheorghe, Sibiu, Sighisoara, Slatina, Slobozia, Suceava, Targoviste, Targu Jiu, Targu Mures, Timisoara, Tulcea, Turda, Vaslui, Zalau
Data Start
06-Apr-2013
Contract
Part Time
Salariu
[n/a]

www.e4house.ro

CANDIDATUL IDEAL:

Dorinta de castig, pofta de munca, seriozitate

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Participarea la formarea primei baze de date la nivel national cu meseriasi (mecanici auto, electricieni auto, faiantari, rigipsari, montatori de usi, parchetari, etc.)
Beneficii: bonusuri extrem de motivante pentru Romania

DESCRIEREA COMPANIEI:

Companie cu vechi state de sevicii in Romania in domeniul vanzarilor//marketing
Contactati-ne pe: office@e4house.ro tel.0760176017