Asistent in brokeraj, Areea Manager, Regional Manager

havanahavana1

Alba Iulia, Alexandria, Arad, Bacau, Baia Mare, Bistrita, Botosani, Braila, Brasov, BUCURESTI, Buftea, Buzau, Calarasi, Campina, Caracal, Caransebes, Cernavoda, Cluj, Constanta, Covasna, Craiova, Curtea de Arges, Deva, Drobeta Turnu-Severin, Fagaras, Falticeni, Fetesti, Focsani, Galati, Giurgiu, Hunedoara, Iasi, Ilfov, Lugoj, Mangalia, Medgidia, Miercurea Ciuc, Mioveni, Navodari, Odorheiu Secuiesc, Oradea, Otopeni, Pascani, Petrosani, Piatra Neamt, Pitesti, Ploiesti, Ramnicu Valcea, Resita, Roman, Satu Mare, Sfantu Gheorghe, Sibiu, Sighisoara, Slatina, Slobozia, Suceava, Targoviste, Targu Jiu, Targu Mures, Timisoara, Tulcea, Turda, Vaslui, Zalau, STRAINATATE
Data Start
07-Aug-2012
Permanent
Salariu
200

Asistent in brokeraj

Cerinte:

  -bune abilitati de comunicare

  -spirit de echipa

  -dorinta de afirmare

  -experienta in domeniul financiar constituie un avantaj

Bonusuri:

 - salariu avantajos, proportional cu rezultatele;

 -comisioane atractive

  -instruire gratuita

  -posibilitatea coordonarii propriei echipe

  -bonusuri in functie de performanta

  -acces la platforma societatii

- training de specialitate;

- colaborare cu toate institutiile financiare si  societatile de asigurare din Romania si strainatate;

- alte avantaje.

Responsabilitati:

- Reprezinta compania in relatiile cu clientii
- Prospecteaza piata, identifica noi clienti, gestioneaza si largeste portofoliul de clienti
- Prezinta, promoveaza si vinde produsele companiei.

Areea Manager

Cerinte:

Minimum 1 an experienţă în managementul unei echipe de oameni de vânzare

 - Experienţă în recrutare şi selecţie

- Studii superioare

- Excelente abilităţi de comunicare

- Construirea şi argumentarea unui Plan de Afaceri, leadership prin exemplu

Responsabilităţi:

- Recrutarea, dezvoltarea şi coordonarea propriei echipe de vânzări

- Bugetarea şi planificarea activităţilor specifice în corelare cu obiectivele fixate

 - Comunicare & raportare periodică

- Analiza şi evaluarea rezultatelor activităţii în funcţie de obiectivele stabilite

- Identificarea de oportunităţi şi definirea planurilor de acţiuni conforme.

Beneficii:

Sistem de compensare competitiv, orientat către productivitate şi calitate

 - beneficii semnificative pentru rezultatele planificate

- training şi pregătire profesională specifică la cele mai înalte standarde

- dezvoltarea unei afaceri pe termen lung în domeniul serviciilor financiare

Regional Manager

Cerinte:

Minimum 2 ani experienţă în managementul unei echipe de oameni de vânzare

Beneficii:

- dezvoltarea unei afaceri pe termen lung în domeniul serviciilor.