Parteneriat in telefonie

LV7

Data Start
20-Mar-2011
Contract
Part Time
Salariu
3000

Responsabilitati

Acest anunt este valabil pentru persoanele care doresc sa isi deschida propria afacere in telefonie, devenind patroni ai unui magazin de vanzarionline de abonamente telefonice, in calitate de parteneri-asociati
pe baza de franciza ai unei firme de telecomunicatii din S.U.A. Magazinul virtual va este pus la dispozitie, la inscriere, de catre firma LV7 (compania de marketing a acestei firme de telecomunicatii americane).

Cerinte

-persoane cu varsta minima de 18 ani
-abilitati in comunicare
-cetateni romani sau straini
-persoane charismatice
-persoane optimiste
-un plus pentru persoanele cu experienta in domeniul vanzarilor si pentru cele cu rude/ cunostinte/ prieteni peste hotare, insa nu este obligatoriu!

Beneficii Oferite

-bonusuri pentru inscrieri directe de clienti (25 euro, 50 euro, 75 euro sau 100 euro / contract incheiat - detalii la cerere)
-bonusuri pentru inscrieri indirecte de clienti (inscrisii inscrisilor dvs etc, pe 7 niveluri in adancime, intre 3 euro si 10 euro / contract incheiat)
-convorbiri telefonice interne / internationale gratuite si nelimitate in reteaua proprie
-videotelefonie interna / internationala la pret de voce
-inexistenta taxelor roaming
-venit recursiv (pasiv) lunar, adica 5% din facturile viitorilor dvs clienti
-un sistem de 7 venituri cumulative, pe masura avansarii in cariera
-reducerea pana la zero a costului propriei facturi telefonice
-avansare rapida in cariera (la nivel national sau chiar european)

Descrierea firmei

Lv 7 este compania de marketing a unei societati americane de telefonie fixa VoIP, servicii de teleconferinta, videoconferinta, telefax, voicemail. convorbiri telefonice gratuite si nelimitate in reteaua proprie (interna si internationala), convorbiri internationale fara taxa roaming catre alte retele.