Economist / Contabil - cod ref. EC-B1

REAL- HYPERMARKET ROMANIA SRL

Data Start
15-Nov-2010
Permanent
Salariu
[n/a]

Responsabilitati:

Distribuirea fondului de casă conform procedurilor interne;
Prelevarea și decontarea casierilor pentru fiecare modalitate de plată;
Procesarea documentelor de prelevare și decontare în sistem;
Închiderea de zi a caselor de marcat în sistem;
Gestionarea modalităților de plată (cecuri, ordine de plată, tichete de masă, tichete cadou, numerar etc) din magazin în conformitate cu procedurile interne;
Gestionarea diferențelor de trezor conform procedurilor interne;
Întocmirea registrului de casă.

Cerințe:

Studii de specialitate (contabilitate sau informatică de gestiune);
Experiență relevantă în domeniul financiar-contabil;
Foarte bune cunoștințe de operare PC;
Experiență în utilizarea unui soft de contabilitate;
Cunoștințe de limba engleză;
Capacitate de muncă în condiții de stres.

Oferta:

Șansa de a-ți desfășura activitatea într-un cadru profesional modern;
Instruiri teoretice și practice la standarde internaționale;
Posibilitatea de a avansa în carieră într-o companie multinațională în plină ascensiune.

Website
www.real-hypermarket.ro

Telefon
 031 403 1000
Adresa
Bd. Theodor Pallady nr. 51 sect 3, Bucuresti