account manager

ABTH

Data Start
03-Nov-2009
Permanent
Salariu
[n/a]

Responsabilitati:

-vanzari!!! (acesta este cuvantul magic); tot ce tine de acest domeniu in cadrul unei companii de renume in domeniile tiparului ,imprimeriei si obiectelor promotionale;
-castigare de clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii;
-activitati de relatii cu clientii, ofertare, urmarire contracte, urmarirea incasarii banilor.

Cerinte:

-studii superioare;
-abilitati in comunicare, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
-posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice strict necesare desfasurarii activitatii;
-atitudine pozitiva, initiativa, dinamism;
-experienta in operare PC;
-aspect profesional-business;
-incadrare rapida in structura organizatiei;
-este obligatorie experienta in domeniul nostru.

Oferta (bonusuri, beneficii):

-salariu fix;
-comision din vanzari;
-bonusuri;
-program de fidelizare.

Adresa
STR. MAGURA VULTURULUI, Nr. 85,sect2, Bucuresti