Account Executive

ABTH

Data Start
22-Jan-2009
Permanent
Salariu
[n/a]

Cerinte:
- studii superioare;
- abilitati in comunicare, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- atitudine pozitiva, initiativa, dinamism;
- aspect profesional-business;
- incadrare rapida in structura organizatiei;
- posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice strict necesare activitatii.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- castigarea de clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii;
- ofertare, intalniri cu beneficiarii, urmarire contracte;
- salariu fix, comision din profit, telefon, bonusuri;
- sistemul de remunerare este avantajos atat pentru firma cat si pentru angajat (media castigurilor oamenilor de pe posturi similare, dupa 5 luni de la angajare fiind peste 600 euro)

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU :
pentru ce domenii ati mai aplicat ?
de ce considerati ca suneti potrivit/a pentru un post in vanzari?
care este salariul in stare sa va acopera necesitatile?

Adresa
STR. MAGURA VULTURULUI, Nr. 85,sect2, Bucuresti