Maintenance Supervisor

Continental Hotels

Data Start
12-May-2009
Permanent
Salariu
[n/a]

Responsabilitati:

Coordonarea, supervizarea activitatilor de reparatii si intretinere din punct de vedere al instalatiilor sanitare, termice, ventilatii si climatizare a hotelului.
Administreaza relatia cu furnizorii, gestioneaza echipa tehnica si se implica in mentinerea/verificarea periodica echipamentelor specifice dintr-un hotel.
Constituie avantaj experienta intr-una din specializarile:
instalatii, electrice/termice/ventilatie si instalatii in constructii.

Cerinte:

Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare)
Abilitati de leadership, construire si coordonare echipa.
Abilitati de organizare, orientare catre rezultate.
Personalitate deschisa, puternica, Valori stabile.
Dornic sa invete lucruri noi.
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele, abilitati de management al proiectelor.
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Creativ, cu initiativa, Optimist.

Studii superioare de specialitate cum ar fi Facultatea de Instalatii
Experienta de 5 ani in in intretinere si mentenanta in constructii civile (cladiri de birouri, hoteluri)
Cunoasterea unei limbi straine
Autorizatii si atestate specifice domeniului tehnic (PSI, Protectia Muncii, avize)
Disponibilitate la deplasari frecvente in tara

Oferta:

Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Tichete de masa.
Facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor Continental si Ibis.
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.

Website
www.continentalhotels.ro

Telefon
 0372 121 751
Adresa
Cal. Grivitei 143, cod 010708, sector 1, Bucuresti