Account Manager

topassistants

Data Start
30-Mar-2009
Permanent
Salariu
[n/a]

Responsabilitati:

- participarea la redactarea ofertei si a draftului de contract pentru un nou proiect
- implementarea proiectelor conform conditiilor contractuale
- urmarirea derularii proiectelor atribuite (analiza si reactie pe baza informatiilor din rapoarte, urmarire costuri estimate vs costuri actuale, comunicare cu personalul companiei desemnat sa participe la proiect, analiza si anuntare modificari)
- mentinerea legaturii cu clientii pe tot parcursul derularii proiectului (implementare, derulare, finalizare)

Cerinte:

- experienta in derularea proiectelor de campanii promotionale (sms,call center)
- cunostinte aprofundate de utilizare Excel, Word, e-mail (absolut obligatoriu - test)
- foarte buna comunicare, atat scris cat si oral
- studii superioare economice sau tehnice finalizate
- aptitudini in lucrul cu softuri integrate – CRM, ERP
- cunostiinte de limba engleza, atat scris cat si oral

Oferta:

- salariu net 2400 ron
- bonusuri, prime/proiect

Website
www.top-assistants.ro

Telefon
 021 313 37 52
Adresa: Str. Piata Amzei, nr.10-22 ap.4, sector 1, Bucuresti