Backoffice Representative

SAY

Data Start
16-Mar-2009
Permanent
Salariu
[n/a]

Responsabilitati:

- Supervizeaza managementul stocului in magazine, la categoria de produse arondata;
- Raspunde prompt la solicitarile colegilor pentru a asigura fluxul informational in ceea ce priveste indeplinirea sarcinilor care au legatura cu propria activitate sau cu activitatea magazinelor;
- Creeaza, dezvolta si mentine rapoartele necesare bunului mers al activitatii departamentului de vanzari, rapoarte solicitate de catre superiorii directi.

Cerinte:

- Minim studii medii;
- Experienta min 6 luni in domeniul telecomunicatiilor;
- Cunostinte solide de Charisma;
- Cunostinte operare PC (Excel - nivel avansat);
- Limba engleza - nivel mediu;
- Spirit de echipa, buna organizare.

Oferta :

- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Website
www.say-shops.ro

Telefon
 031.710.32.04
Adresa
Sos. Odai, nr. 307-309, sect. 1, Bucuresti