HEALTH COORDINATOR

VISION ROMANIA SRL

Locatie
Constanta
Data Start
02-Mar-2009
Permanent
Salariu
[n/a]

Descrierea firmei:

Holding-ul Vision International People Group este una dintre cele mai mari de pe piata mondiala, oferind produse pentru sanatate si longevitate.Misiunea Companiei:’’Noi facem afaceri sanatoase’’,adica desigur, de durata, profitabile, bazate pe nevoia principala a omului – sanatatea.Din momentul infiifnarii sale, la data de 14 iulie 1996, Compania isi indreapta in permanenta eforturile spre fomarea unei noi culturi a sanatatii ca prioritate absoluta a personalitatii umane si a comunitatii ,in general.Aceasat dicteaza orientarea pincipala a produselor cu care opereaza compania.
Produsele Vision sunt realizate strict in conformitate cu standardele internationale GMP, activitatea este certificata si inregistrata la autoritatile responsabile din toate tarile in care compania isi desfasoara activitatea.

Descrierea postului:

-Sa-si doreasca o evolutie reala in cariera
-Reale abilitati de comunicare,adaptare la echipa ta fara a uita de targetul individual
-Aptitudini de analiza si planificare a activitatilor
-Ambitie si perseverenta,dinamism si flexibilitate;
-Orientare catre client(identifica usor si intelege nevoile clientului,interesat de dezvoltarea unei relatii credibile cu clientii)
-Capacitatea de a initia si dezvolta pe termen scurt si lung relatii interumane
-Sa fie orientat constant catre atingerea obiectivelor
-Sa aiba capacitatea de a se intalni zilnic cu minim 5 clienti
-Prezentarea ,promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
-Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
-Identificarea nevoilor clientului, personalizarea si adaptarea ofertei la cerinte noi;
-Mentinerea permanenta a legaturii cu clientii existenti pentru fidelizare(monitoring);
-Participarea la programe de instruire necesare pentru a obtine rezultate in acest domeniu si utile dezvoltarii personale;
-Promovarea produselor , prezentand si recomandand prin evidentierea beneficiilor acestora pentru clineti;
-Asiguri servicii de consultanta clientilor privind modul de utilizare al produselor;
-Planifica ,implementeaza si coordoneaza activitatile proiectelor strategice alocate, urmarind atingerea obiectivelor stabilite in planul de proiect;
-Deruleaza evenimente speciale in cadrul companiei – seminarii,conferinte,evenimente aniversare,work-shopuri,etc. urmarind atingerea obiectivelor propuse pentru respectivele evenimente.

Cerinte:

-Cautam mai mult decat un om de vanzari,vrem sa gasim o persoana cu princilii solide de viata,pentru care adevaratele valori inseamna bun-simt,responsabilitate,respect fata de ceilalti.
-Ai perseverenta si tenacitate in rezolvarea sarcinilor si atingerea scopurilor

Oferta (bonusuri, beneficii):

-Sansa de a lucra intr-o companie multinationala;
-Compensatii financiare motivante
-green wave bonus + alte bonus-ori

Adresa
b-dul George Cosbuc