HAIRSTYLIST/COAFEZA

Salon Mon Caprice

Data Start
22-Feb-2009
Permanent
Salariu

HAIRSTYLIST-COAFEZA CU EXPERIENTA, PREZENTA AGREABILA,SOCIABILA,POLITICOASA,CURATA,ORDONATA,CREATIVA,CONSTIINCIOASA,CU CLIENTELA PROPRIE- MASEUSA MIN.1 AN EXPERIENTA, PREZENTA AGREABILA,COMUNICATIVA,SOCIABILA,POLITICOASA,CURATA,ORDONATA,CONSTIINCIOASA DORNICE SA LUCREZE INTR-UN COLECTIV UNIT SI PRIETENOS, SA CONTRIBUIE LA DEZVOLTAREA SI IMBUNATATIREA ACTIVITATII SALONULUI SI EVOLUTIEI PROPRII, F.SERIOASE, PUNCTUALE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

CANDIDATELE TREBUIE SA AIBE ABILITATI DE COMUNICARE, SA-SI INDEPLINEASCA CU SUCCES RESPONSABILITATILE , F.BUNE PROFESIONISTE, CREATIVE,POLITICOASE, CU PREZENTA AGREABILA
CONDITIILE DE SALARIZARE VOR FI COMUNICATE LA INTERVIU SI VOR FI IN CONCORDANTA CU EVALUAREA PROFESIONALA A CANDIDATELOR.

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

SALON ULTRACENTRAL, COCHET, AMENAJAT INTR-O VILA , COLECTIV UNIT SI PRIETENOS, PROFESIONISTE DE EXCEPTIE, MEDIU PLACUT SI RELAXAT

STR. ZARII, NR. 6-8,APARTAMENT 2 - PARTER, BUCURESTI - COTROCENI