Locatie
Timisoara
Data Start
19-Feb-2009
Permanent
Salariu
[n/a]

Descrierea postului:

Responsabilitati:
Eliberarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
Oferirea asistentei de specialitate pacientilor care se prezinta in farmacie fara prescriptie medicala;
Informarea permanenta a medicilor cu care colaboreaza farmacia in legatura cu produsele nou aparute.

Cerinte:

Absolvent al Facultatii de Farmacie;
Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor;
Orientare catre pacient;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Persoana proactiva;
Constituie avantaj experienta minim 1 an.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Garantia corectitudinii contractuale;
Pachet salarial motivant(format din salariu fix si bonus pentru performanta)
Mediu de lucru competitiv;
Pregatire profesionala sustinuta prin training-uri si informatii de specialitate;
Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltarea carierei.

Website
www.helpnet.ro

Telefon
  ( 40) 021 / 308.25.00 021.308.26.00
Adresa
Str. Ing. George Constantinescu nr. 2, Bucuresti, sector 2