Real state Agent

arhimob invest srl

Data Start
10-Feb-2009
Permanent
Salariu
[n/a]

CANDIDATUL IDEAL:

Abilitati de comunicare, negociere, relationare, putere de convingere
Capacitate de analiza si decizie
Aspect fizic placut
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Identificarea si promovarea ofertelor in vederea finalizarii tranzactiei
Raportarea zilnica a activitatii coordonatorului de departament
Prospectarea proactiva a pietei imobiliare
Atingerea obiectivelor lunare privind numarul tranzacţiilor încheiate, dimensionarea portofoliului de clienţi, situaţia vizionărilor efectuate
Menţinerea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi
Training pe vanzari la angajare

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

ARHIMOB reprezinta solutia completa pentru dumneavoastra.
De la consultanta in vanzari - cumparari, terenuri, vile, apartamente, va oferim cea mai buna oportunitate calitate - pret cu solutiile arhitecturale costructive optim necesare.

Website
www.arhimob.ro

Telefon
 0722572855
Adresa
Magheru nr.27