Data Management Programmer

BrainSpotting

Data Start
05-Aug-2008
Permanent
Salariu
[n/a]

Cerinte:
• Studii superioare finalizate profil tehnic - IT;
• 2 ani Experienta FOX PRO , foarte buna cunoastere a limbajului FOX PRO;
• Experienta in utilizarea bazelor de date;
• Constituie avantaj experienta de lucru in VB.NET / VB6 si experienta in utilizarea programelor de raportare (Crystal Reports, Rave Reports, Press, PrintNet);
• Limba engleza – nivel mediu;
• Capacitate de comunicare si lucru in echipa;
• Receptivitate la sarcini noi si adaptabilitate;
• Putere de concentrare foarte mare;
• Capacitate de lucru in conditii de stres.

Descrierea postului:
• Realizarea programelor conform specificatiilor;
• Verificarea si validarea proiectelor celorlalti programatori;
• Gestionarea relatiilor cu departamentele IT ale clientilor companiei pentru solutionarea tuturor problemelor aparute in procesarea fisierelor de date;
• Redactarea de instructiuni de lucru si anexe tehnice pentru proiectele efectuate;
• Realizarea de rapoarte detaliate pentru proiectele de prelucrare a fisierelor;
• Respectarea termenelor impuse pentru finalizarea proiectelor;
• Pastrarea confidentialitatii tuturor informatiilor utilizate.

*Aplicatia Dvs. va fi procesata in conditii de confidentialitate. BrainSpotting nu va trimite nici unui client al sau datele Dvs. personale fara a avea in prealabil acceptul Dvs.

Website
www.brainspotting.ro

Telefon
 +40-21-589-1000
Adresa
23 Titus, Bucharest 4, Romania