INGINER AGRONOM ACHIZITII (TRADER)

Add Value Serv

Locatie
Giurgiu
Data Start
12-Jan-2009
Permanent
Salariu
[n/a]

Responsabilitati:

• Incheierea contractelor de achizitii si input-uri pe zona;
• Urmarirea derularii contractelor incheiate pana la finalizare;
• Cresterea portofoliului de furnizori si mentinerea relatiilor cu cei existenti.

Locatie: jud Teleorman, Buzau, Braila, Vrancea - functie de domiciliul candidatului

Cerinte:

• Experienta in domeniul comertului cu cereale si seminte oleaginoase (eventual pesticide, ingrasaminte) minim 2 ani;
• Absolvent studii superioare (de preferat absolvent studii superioare agronomice sau mecanica agricola de lunga durata);
• Persoana persuasiva cu abilitati dezvoltate de bun negociator;
• Persoana tanara, dinamica, cu aspect general placut;
• Permis de conducere categoria B;

Oferta:

• Pachet salarial atractiv (salariu de baza fix, bonus pe masura performantelor, bonuri de masa);
• Autoturism, Laptop si Telefon de serviciu;
• Mediu de lucru profesional.

Telefon
 0722.355.341
Adresa
Bucuresti, Str. Radu Boiangiu nr. 15-17, Ap. 10