ECONOMIST

IMSAT SA

Locatie
Giurgiu
Data Start
09-Dec-2008
Permanent
Salariu
[n/a]

CERINTE:

Studii economice superioare absolvite
Experienta intr-o pozitie similara - minim 2 ani
Cunostinte PC : MS Office
Limba engleza si/sau franceza nivel mediu
Capacitate de sinteza si analiza
Spirit de echipa, persoana serioasa si meticuloasa cu atitudine proactiva

RESPONSABILITATI:

Conduce contabilitatea analitica pe baza documentelor justificative
Verifica lunar componenta soldurilor si raspunde pentru corectitudinea datelor implementate in sistem
Inregistreaza in contabilitate extrasele de cont de la banci si operatiunile de casa
Emite balante analitice pentru avansurile acordate personalului cu verificarea soldurilor
Intocmeste decontul de TVA, jurnalul de vanzari si cumparari
Intocmeste rapoarte periodice de activitate si situatii la cererea managerului si a departamentelor financiar contabile din Grup
Mentine in conditii de legalitate contabilitatea companiei

Salariu motivant, bonuri de masa, prime, mediu de lucru profesionist, posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.

Bucuresti, Bd. Iuliu Maniu nr. 7, Corp B, etaj 3, sector 6, cod 061072,